Sezon Bezkresnej Nocy w Destiny 2!

destiny 2 sezon bezkresnej nocy 1

Kosmiczna skala przygód w Destiny 2 tym razem zaprowadzi Strażników do symulacji Weksów, aby wykraść ich kod. Sezon Bezkresnej Nocy to wirtualne światy, które zdają się być hipnotyzujące i nieprzewidywalne, więc pilnuj przyjaciół. Dostanie się tam, nie będzie takie proste. Połączysz siły z Mithraxem, Kellem Rodu Światła, który nauczy ich sztuki Uświęconego Składacza. Jedynie Twoja drużyna może stać się promykiem nadziei przebijającym mrok.

Sezon Bezkresnej Nocy – specjalne wydarzenie

Do tego 22 maja Strażnicy będą mogli po raz kolejny wziąć udział w kultowym najeździe na Szklany Skarbiec z oryginalnego Destiny. Najazd ten ma nie być tylko sentymentalnym powrotem. Twórcy zaznaczają, że event ten będzie odświeżony i usprawniony względem pierwowzoru. Znajdą się w nim również nowe wyzwania i triumfy.

Nagrody dla graczy

Każda osoba biorąca udział w Sezonie Bezkresnej Nocy dostanie możliwość tworzenia uniwersalnych zdobień do dowolnego elementu pancerza posiadanego przez strażnika. Jeśli jesteś posiadaczem przepustki sezonowej, otrzymasz również natychmiastowy dostęp do egzotycznej broni bocznej stazy Kriostezja 77K, uniwersalnych zdobień sezonu, dopalaczy PD, które przyspieszą zdobywanie rang sezonowych i wielu więcej.

Sezon Bezkresnej Nocy rozpoczął się 11 maja i będzie trwał do 24 sierpnia.
Więcej szczegółów na temat nowego sezonu znajdziesz na stronie Bungie.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

1 Comments

  1. […] informowaliśmy o rozpoczęciu nowego Sezonu Bezkresnej Nocy w Destiny 2. Przy okazji tego wydarzenia wszystkim graczom udostępniono sentymentalny powrót do […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top