Smurfs Kart – wyścigi dla małych i dużych

Smurfs Kart Banner

Rynek wyścigów samochodowych rozwija się dość prężnie. Niedawno była premiera Gran Turismo 7, które może nie ukazało się w najlepszym stanie, ale dało przyjemność z jazdy sporej rzeszy fanów. Na horyzoncie powoli zaczyna pokazywać się również rywal hitu od Polyphony Digital, czyli Forza Motorsport. Te tytuły jednak skierowane są raczej do starszych odbiorców. W co takiego zatem może zagrać rodzic, który chciałby pościgać się ze swoją małą pociechą? Z pomocą przychodzi tu nowość od Microids, czyli Smurfs Kart.

Smurfs Kart Screen 01

Gokartem przez wioskę

Na ten moment nie wiadomo zbyt dużo o Smurfs Kart. Na zaostrzenie apetytu polski wydawca, Koch Media, dostarczył parę screenów i podzielił się kilkoma szczegółami:

  • każdy smerf ma unikalny pojazd i zdolności
  • trasy posiadają skróty, które mogą nam pomóc w zdobyciu pierwszego miejsca
  • do naszej dyspozycji trafią również przedmioty, które odpowiednio użyte zmienią losy wyścigu
  • grać możemy sami lub w towarzystwie 3 innych osób.

Smurfs Kart Screen 02

Smurfs Kart wystartuje tej zimy

Tytuł tworzony przez studio Eden Games, znane z takich gier wyścigowych jak Gear.Club Unlimited (2017-2018), Test Drive Unlimited (2006-2011), czy V-Rally (1997-2003), zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch pod koniec roku. Planowana jest wersja cyfrowa i pudełkowa, a ja jestem pewny, że doczekamy się również edycji kolekcjonerskiej. Na koniec jeszcze tylko moja osobista prośba do dewelopera: bardzo proszę o dodanie Klakiera jako grywalnej postaci.

Smurfs Kart Screen 03

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.
Scroll to top