Lipiec 2022 w PlayStation Plus – poznaliśmy rozpiskę

lipiec w PlayStation Plus

Przygotowane przez Sony gry na lipiec w PlayStation Plus zabiorą nas w najgłębsze odmęty obłędu. Już 5 lipca będziemy się bać, będziemy się śmiać, ale przede wszystkim będziemy się doskonale bawić, bo po raz kolejny zestaw “darmowych” tytułów stoi na wysokim poziomie.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas (PS5/PS4)

https://www.youtube.com/embed/375dqL15O9E

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas to powrót do formy utraconej przed wieloma laty po tym, jak biedny lisek (żaden jamraj, nie przekonacie mnie) został brutalnie porzucony przez Naughty Dog. Przede wszystkim jednak, jest to platformówka, która ukontentuje nie tylko wiernych fanów, ale również nowych graczy, poszukujących zręcznościowego wyzwania i pełnej humoru przygody.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 85% na OpenCritic.

Crash Bandicoot 4 na Switcha to wspaniały port! Recenzja gry

The Dark Pictures: Man of Medan (PS5/PS4)

https://www.youtube.com/embed/OQvo4-Ly-sA

Formuła cyklu The Dark Pictures potrzebowała nieco czasu, by się dotrzeć, czego najlepszym przykładem jest właśnie Man of Medan. To koniec końców udany horror utrzymany w formule interaktywnego filmu, który jednak nie powtórzył olbrzymiego sukcesu wydanego kilka lat wcześniej Until Dawn. Niemniej, to wciąż produkcja, z którą warto się zapoznać, chociażby ze względu na samą intrygę.

The Dark Pictures: Man of Medan zadebiutowało w 2019 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 71% na OpenCritic.

Arcadegeddon (PS5/PS4)

https://www.youtube.com/embed/zqwzWnjgvSg

Gdyby w słowniku języka polskiego widniało hasło “gra do plusa”, Arcadegeddon byłby najprawdopodobniej jednym z tytułów, wymienionych jak przykład tego typu gry. Widzieliśmy to już dziesiątki razy – równie niszowa, co bombastyczna strzelanka wieloosobowa, stawiająca na miks rozgrywki PvE oraz PvP.

Arcadegeddon zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z dość nikłym zainteresowaniem, osiągając średnią 70% z dwóch recenzji na Metacritic.

Sprawdź też lipcową ofertę Games with Gold!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top