Spider-Man Remastered w twoich rękach. Pełne wsparcie Steam Decka

W końcu posiadacze PC będą mogli sprawdzić, czy Spider-Man Remastered rzeczywiście jest tak dobry, jak mówią fani konsol Sony. Trzeba jednak liczyć się z pewnymi kosztami, bo gra do najtańszych nie należy, nawet po niedawnej obniżce. Do premiery pozostało raptem 8 dni, a tymczasem studio odpowiedzialne za ten tytuł postanowiło podzielić się krótką, aczkolwiek dość istotną informacją związaną ze Steam Deckiem.

Spider-Man Remastered w pełni grywalny na sprzęcie Valve

Poniższy komunikat jest jasny, przenośny komputer twórców Half-Life nie powinien mieć większych trudności z uruchomieniem przygód Petera Parkera. Dla niektórych osób to może być jedna z tych wiadomości, która wpłynie na decyzję o zakupie. Switch pokazał, że chcemy grać w duże gry z dala od telewizora, a Steam Deck kontynuuje ten trend z tą różnicą, że oferuje to, co jest dostępne na PC.

Nie ukrywam, że sam jestem zainteresowany, jak Spider-Man Remastered wypadnie na Decku. Chyba nawet bardziej niż na zwykłym komputerze. Jeżeli w jakiś sposób całość będzie chulać w pięknych 60 klatkach, to uznam to za spory sukces. Na pewno DLSS i FSR mogą w tym pomóc. Nic tylko czekać na pierwsze testy, które pewnie pojawią się wręcz na dniach. Pytanie do Was, drodzy czytelnicy. Planujecie zakup Człowieka Pająka?

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top