Spider-Man Remastered w twoich rękach. Pełne wsparcie Steam Decka

W końcu posiadacze PC będą mogli sprawdzić, czy Spider-Man Remastered rzeczywiście jest tak dobry, jak mówią fani konsol Sony. Trzeba jednak liczyć się z pewnymi kosztami, bo gra do najtańszych nie należy, nawet po niedawnej obniżce. Do premiery pozostało raptem 8 dni, a tymczasem studio odpowiedzialne za ten tytuł postanowiło podzielić się krótką, aczkolwiek dość istotną informacją związaną ze Steam Deckiem.

Spider-Man Remastered w pełni grywalny na sprzęcie Valve

Poniższy komunikat jest jasny, przenośny komputer twórców Half-Life nie powinien mieć większych trudności z uruchomieniem przygód Petera Parkera. Dla niektórych osób to może być jedna z tych wiadomości, która wpłynie na decyzję o zakupie. Switch pokazał, że chcemy grać w duże gry z dala od telewizora, a Steam Deck kontynuuje ten trend z tą różnicą, że oferuje to, co jest dostępne na PC.

Nie ukrywam, że sam jestem zainteresowany, jak Spider-Man Remastered wypadnie na Decku. Chyba nawet bardziej niż na zwykłym komputerze. Jeżeli w jakiś sposób całość będzie chulać w pięknych 60 klatkach, to uznam to za spory sukces. Na pewno DLSS i FSR mogą w tym pomóc. Nic tylko czekać na pierwsze testy, które pewnie pojawią się wręcz na dniach. Pytanie do Was, drodzy czytelnicy. Planujecie zakup Człowieka Pająka?

Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.
Scroll to top