Unrailed! za darmo w Epic Games Store

Unrailed! za darmo - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Unrailed! za darmo w Epic Games Store. Wbrew pozorom, w tym konkretnym przypadku szyny są dobre, a podwozie też wcale złe nie jest.

Unrailed!

Unrailed! oferuje wizję przyszłości, w której podróże PKP stały się odrobinę bardziej uciążliwe. Nie dość bowiem, że warunki podróży są tu dość ekstremalne, to jeszcze tory pod lokomotywę na bieżąco kłaść musimy sami. Pędzący przez lasy, góry i pustynie skład nie zatrzymuje się przy tym ani na moment, więc należy się z tym zbieraniem surowców i wytwarzaniu kolejnych fragmentów trasy dość mocno sprężać. Na nasze szczęście, do zabawy zaprosić możemy grupkę znajomych, by zasiedli z nami do wspólnej rozgrywki zarówno poprzez internet, jak i na jednej kanapie.

Unrailed! zadebiutowało w 2019 roku i spotkało się z pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 75% na OpenCritic.

Do kiedy można odebrać Unrailed! za darmo?

Unrailed! za darmo będzie można odebrać do 11 sierpnia do 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja – Cook, Serve, Delicious! 3?!.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top