Summer Game Fest i nie tylko – Czerwiec 2022

SGF Pograne 2022

Pomimo tego, że w tym roku Electronic Entertainment Expo się nie odbędzie, gracze nie powinni narzekać na brak czerwcowych wydarzeń związanych z grami. Geoff Keighley dzielnie zastąpi nam E3 swoją galą Summer Game Fest. Oczywiście to nie jedyna konferencja, która odbędzie się w tym miesiącu. Tuż za rogiem mamy kolejne State of Play od Sony, a za kilkanaście dni duet Microsoft/Betesda zaprezentuje, co przygotował na bliską i zapewne również daleką przyszłość. Aby zaoszczędzić Wam czasu w lataniu po internecie i szukaniu dat oraz godzin konferencji postanowiliśmy zebrać wszystko w jednym miejscu:

1 czerwca (19:00) – Warhammer Skulls 2022

2 czerwca (23:59) – State of Play

9 czerwca (20:00) – Summer Game Fest

9 czerwca (23:59) – Devolver Digital Marketing Countdown to Marketing

10 czerwca (19:00) – Netflix Geeked Week: Gaming

10 czerwca (21:00) – Tribeca Games Spotlight

https://www.youtube.com/watch?v=mdPojSlCQx0

11 czerwca (17:00) – Guerrilla Collective 3.0 showcase

11 czerwca (18:30) – Wholesome Direct

11 czerwca (19:30) – Future Of Play Direct

11 czerwca (21:00) – Future Games Show

12 czerwca (19:00) – Xbox & Bethesda Games Showcase

12 czerwca (21:30) – PC Gaming Show

https://www.youtube.com/watch?v=ZFQoncgNlfs

13 czerwca (22:00) – Guerrilla Collective 3.5 showcase

13 czerwca (23:59) – Capcom Showcase

14 czerwca (19:00) – Xbox Games Showcase Extended 2022

Świętujmy Summer Game Fest

Nie mogę się wprost doczekać, kiedy Geoff po raz kolejny wejdzie na scenę Summer Game Fest. Powiem szczerze, że ten czerwcowy okres zwiastunów “World Premiere”, teaserów i ogłoszeń traktuję jak drugą gwiazdkę. Powiem więcej. Jest to nawet lepszy czas, bo wymaga zakupu kilku paczek chipsów i czegoś zimnego do picia. Nie trzeba planować prezentów i wyjazdów miesiąc wcześniej. Wystarczy rozsiąść się wygodnie i chłonąć to, w co najbliższym czasie zagramy.

Brakujące linki

W miarę możliwości będziemy na bieżąco uaktualniać informacje. Jeżeli zauważycie, że czegoś w powyższym zestawieniu zabrakło, zachęcamy do dzielenia się informacjami na naszych mediach społecznościowych, Discordzie oraz pod tym artykułem. Mamy nadzieję, że wśród tych wszystkich ogłoszeń znajdziecie tytuł, w którym się zakochacie. Na zakończenie życzymy Wam czerwca wypełnionego radością i fajnymi grami.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top