Czerwiec 2022 w PlayStation Plus – poznaliśmy rozpiskę

lipiec w PlayStation Plus

“Gry to rozrywka dla całej rodziny!” – zdaje się krzyczeć czerwcowa rozpiska PlayStation Plus. Płacący za abonament rodzice już 7 czerwca ucinać będą łby nordyckim stworom, ich dzieciaki w tym czasie poszaleją wraz z ulubionymi postaciami z kreskówek, a i dla przechodzącego TĘ fazę nastolatka znalazły się jakieś dziwne “chińskie bajki”.

God of War (PS5/PS4)


Seria nareszcie przeszła tak bardzo jej potrzebną metamorfozę. Spoglądająca na bohatera z daleka kamera tym razem zjechała zdecydowanie niżej, zatrzymując się tuż za plecami Kratosa i podkreślając tym samym jeszcze bardziej osobisty charakter opowieści. To jednocześnie domknięcie historii Ducha Sparty oraz rozpoczęcie zupełnie nowej. Przede wszystkim jednak, God of War to prześwietny slasher i jeden z najlepszych argumentów za kupnem konsoli niebieskich.

God of War zadebiutowało w 2018 roku i rozkochało w sobie krytyków, osiągając średnią 94% na OpenCritic

God of War – recenzja portu PC. Rodzinna wycieczka do Jotunheim

Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS5/PS4)


Jeżeli Wasza piżama zabarwione są pomarańczą, a biegając, wyciągacie wyprostowane ręce za siebie – Naruto to Boruto: Shinobi Striker z pewnością Was zainteresuje. Jest to bowiem tytuł skierowany przede wszystkim do fanów mangi oraz anime, pozwalający na stoczenie dynamicznych, sieciowych potyczek dwóm czteroosobowym zespołom, w których skład wejdą najsłynniejsi bohaterowie oryginału.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker zadebiutowało w 2018 roku i nie podbiła serc krytyków, osiągając średnią 64% na OpenCritic

Nickelodeon All-Star Brawl (PS5/PS4)


“Mamy Super Smash Bros. Ultimate w domu” – powiedział Nickelodeon, wyciągając zza sałaty Nickelodeon All-Star Brawl. Koncept jest tu bowiem bardzo podobny, bo mamy tu do czynienia z bijatyką, w której udział biorą najsłynniejsi bohaterowie stacji. Z pewnością kojarzycie SpongeBoba i żółwie ninja, ale już samo wykonanie pozostawia niestety wiele do życzenia. Jeżeli jednak nie macie konsoli Nintendo lub po prostu chcielibyście obić SpongeBobem kilka żółwich mord, to cóż… nie macie zbyt dużego pola manewru.

Nickelodeon All-Star Brawl zadebiutowała w 2021 roku i nie podbiła serc krytyków krytyków, osiągając średnią 65% na OpenCritic

Sprawdź też czerwcową ofertę Games with Gold!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top