Tactics Ogre: Reborn – remake remake’u nadchodzi

Tactics Ogre: Reborn

Jak donosi serwis Gematsu z najnowszych wycieków wynika, że 11 listopada ma pojawić się zremasterowana wersja klasyka z PSP pod tytułem Tactics Ogre: Reborn. Dostępna ona będzie dla posiadaczy Playstation 4 i 5. Dane pochodzą z serwisu PS Deals, strony śledzącej ceny gier na konsole Sony.

Najwyraźniej przez pomyłkę strona zamieściła informacje o Tactics Ogre: Reborn. Ze względu na charakter strony PS Deals nie wiadomo, czy gra pojawi się również na innych platformach. Brak także oficjalnego komunikatu od Square Enix.

W chwili powstawania tego tekstu strona nadal jest dostępna. Można na niej zapoznać się z opisem gry, ale nie znamy jeszcze ceny, jaką przyjdzie nam za nią zapłacić.

Możemy być tylko pewni tego, że gra powstaje. To już kolejny wyciek, po czerwcowym wpisie na oficjalnej stronie sklepu Playstation. Dodatkowo w kwietniu Square Enix oficjalnie zaklepało tytuł jako znak towarowy.

Tactics Ogre: Reborn będzie remasterem gry Tactics Ogre: Let Us Cling Together z Playstation Portable z 2010 roku. Ta gra, z kolei, to remake gry o tym samym tytule z 1995 roku wydanej na SNESa, a potem Sega Saturn i PlayStation.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top