Bloody Whiskers – darmowy dodatek do Tails of Iron

Bloody Whiskers

Król Redgie musi dowieść swojej wartości w serii walk na śmierć i życie z najwybitniejszymi wojownikami z całego kontynentu. Darmowy dodatek Bloody Whiskers, który dodaje serię nowych questów, bossów oraz dwa dodatkowe poziomy trudności.

Sprawdź naszą recenzję Tails of Iron

Rozszerzenie wzbogaca historię znaną z podstawki. Dwa nowe poziomy trudności to “Bloody Whiskers” przeznaczony dla graczy lubiących wyzwania. Z kolei “Fairy Tail” pozwoli przebrnąć przez produkcję bez zmartwień. Standardowo otrzymamy również nowe zbroje oraz oręż.

DLC jest teraz dostępne jako darmowe uaktualnienie dla graczy posiadających kopię gry na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top