Terraforming Mars za darmo w Epic Games Store

Terraforming Mars za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Terraforming Mars za darmo w Epic Games Store. Tytuł ten pewnie nie pomoże Wam w przyszłości uczynić z Marsa drugiej Ziemi, ale przynajmniej na chwilę obecną powinien zapewnić Wam kilka godzin względnie dobrej zabawy.

Terraforming Mars


Asmodee Digital to studio specjalizujące się w przenoszeniu gier planszowych na ekrany komputerów osobistych. W swoim dorobku mają chociażby takie porty, jak Carcassone: Tiles & Tactics, Talisman: Origins, czy Catan Universe. I choć ich gry nigdy nie cieszyły się zbyt entuzjastycznym przyjęciem, to tak niskie oceny i znikome zainteresowanie w przypadku adaptacji popularnego i raczej lubianego Terraforming Mars nie przestają dziwić. Co poszło nie tak? Cóż, recenzenci narzekają przede wszystkim na kiepską sztuczną inteligencję i mało intuicyjną rozgrywkę, więc lepiej sięgnąć po planszówkę.

Terraforming Mars zadebiutowało w 2018 roku i spotkało się z zarówno kiepskim przyjęciem, jak i nikłym zainteresowaniem ze strony krytyków, osiągając średnią 40% z dwóch recenzji na Metacritic.

Terraforming Mars za darmo odebrać można będzie do 12 maja do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje – Jotun: Valhalla Edition i Prey.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top