The Beast Inside – port na konsole coraz bliżej

The Beast Inside

Polskie studio Illusion Ray niedawno chwaliło się swoimi planami na przyszłość. Obecnie w pocie czoła pracuje nad konsolowym portem najczęściej ocenianego polskiego horroru na Steam. Mowa, rzecz jasna, o The Beast Inside, połączeniu horroru i thrillera dziejącego się w dwóch różnych epokach.

Teraz twórcy gry informują o postępach prac, ukazując pierwsze screeny zrobione na PlayStation 5. Trzeba przyznać, że gra prezentuje się na nich przepięknie!

The Beast Inside pojawi się na konsolach obecnej i poprzedniej generacji jeszcze w tym roku. Premiera zaplanowana jest – jakże odpowiednio – na Halloween, czyli 31 października.

Jestem przekonany, że fani horrorów ucieszą się, gdy gra wyjdzie wreszcie na konsole. Wystarczająco wysokie oceny i mnóstwo pochlebnych opinii sprawiają, że sam zaczynam się zastanawiać, czy wbrew swoim upodobaniom nie dać szansy tej produkcji rodzimego developera.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top