The Division 2 – nowa zawartość nadejdzie w 2022

The Division 2 Nowa Zawartość

The Division 2 nie miało najlepszych ostatnich kilku miesięcy. W związku z pandemią i natłokiem pracy studio Massive Entertainment postanowiło powtórzyć pierwsze siedem sezonów. Oczywiście oznaczało to brak nowej zawartości. To ogłoszenie zostało podane do wiadomości na początku zeszłego roku. Fani gry nie byli zadowoleni. Liczba graczy logujących się codziennie spadła. Nadal jednak był i jest to tytuł warty sprawdzenia jeżeli lubicie takiego typu rozgrywkę. Jeden z przyjaciół redakcji wspominał nawet o The Division 2 w swoim ostatnim felietonie. Można go również przeczytać na blogu autora: http://podryban.pl/blog/.

Nie taki The Division straszny

Nie wszyscy jednak byli rozczarowani zaistniałą sytuacją. Część społeczności, która nie była w stanie zdobyć wszystkich nagród w pierwszym podejściu, mogła spokojnie poczekać i nadrobić zaległości. Mam nadzieję, że plan się powiódł, bo czasu zostało już niewiele. Wczoraj (czyli 26 października) deweloper przerwał milczenie i podał kilka szczegółów na temat przyszłości The Division 2.

Najnowsze wieści

Na oficjalnym koncie tytułu @TheDiviosnGame pojawił się krótki wpis, który możecie zobaczyć poniżej.

Artykuł, do którego ten tweet się odnosi, zawiera dużo standardowych zapewnień: “Chcemy mieć pewność, że jakość dostarczonego produktu jest najwyższa. Jesteśmy na dobrej drodze do tego, żeby nasza zawartość była ekscytująca i podobała się wszystkim.” Najważniejszą informacją jest jednak to, że nowa zawartość trafi do gry w lutym 2022 roku.

Plan informacyjny

Nie jest to jednak jedyna istotna wieść zawarta w notce od deweloperów. Wspominają w niej również o powrocie comiesięcznego newslettera. To w nim planują dzielić się szczegółami zmian obecnych systemów oraz tym, co zamierzają wprowadzić w najnowszej zawartości. Pierwszy taki newsletter pojawi się już w ten czwartek (28 października).

W grudniu, pod koniec sezonu 7 pojawi się szczególne wydarzenie, które wprowadzi nas w odpowiedni nastrój. W jego skład mają wchodzić najbardziej lubiane przez społeczności aktywności oraz multum nowych nagród.

Kiedy zwiastun The Division 2.5

Na koniec podano dokładną datę pierwszych konkretnych informacji związanych z nową zawartością. Najprawdopodobniej w styczniu 2022 dostaniemy pierwszy zwiastun nowego rozszerzenia do The Division 2. Nie jest to oficjalna wiadomość, ale tak podpowiada mi mój wewnętrzny Agent.

Jeżeli macie ochotę zapoznać się z całym artykułem, zapraszamy tutaj.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top