Them’s Fightin’ Herds za darmo w Epic Games Store

Them's Fightin' Herds za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Sable też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje  w Them’s Fightin’ Herds za darmo. Bronies lepiej niech odwrócą wzrok. Kucyki się biją…

Them’s Fightin’ Herds

Them’s Fightin’ Herds” jest 2-wymiarową bijatyką z uroczymi zwierzętami w rolach głównych, zaprojektowanymi przez uznaną producentkę kreskówek Lauren Faust. Ale pod tą słodką i milusią powierzchnią czai się prawdziwa naparzanka!

Them’s Fightin’ Herds zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 81% na OpenCritic.

Them’s Fightin’ Herds za darmo będzie można odebrać do 20 grudnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top