Time Master – zręcznościowa zabawa z czasem

Time Master

Time Master to projekt niewielkiego studia MorpheusZ, który na dniach pojawi się na platformie Steam. W związku z tym, że tytuł ten przewinął mi się przed oczami już kilka razy, postanowiłem sprawdzić, czy jest na co czekać. Niewiele myśląc, pobrałem demo i spędziłem kilka dłuższych chwil na manipulacji czasem.

Time Master

Na ratunek

Mały czarodziej Zeno zadarł z niewłaściwymi mocami, przez co jego siostra została uwięziona w pustce. Jedynie kryształ czasu jest w stanie uratować ją przed niechybną zgubą. Nasz bohater udaje się w podróż, której celem jest znalezienie wszystkich odłamków wspomnianego kryształu.

Zeno

Ku przygodzie

Chyba nie zdradzę żadnej tajemnicy, pisząc, że naszym celem jest zebranie tych odłamków. Każda plansza postawi przed nami nowe wyzwania. Manipulując czasem i swoim odbiciem z przeszłości, będziemy musieli szybko poradzić sobie z każdym poziomem. Im mniej czasu będzie na liczniku, tym więcej fragmentów otrzymamy.

Mała próbka Time Master

Demo pozwala na zabawę tylko w trzech planszach. Na szczęście od razu widać, że ukończenie niektórych w odpowiednim czasie będzie wymagało nie tylko zręczności, ale i odpowiedniego ilorazu inteligencji.

Śmieszna główna postać, ciekawa mechanika, kolorowe etapy i przyjemna muzyka zachęciły mnie do kontynuowania przygody Zeno. Nie wiem, czy w natłoku pracy i innych zajęć uda mi się zasiąść do Time Master na premierę, ale na pewno dodam go do swojej Wish Listy, która wcale taka długa nie jest.

W Time Master będzie można zagrać już niedługo, bo 18 stycznia. Gra jest dostępna tylko na platformie Steam. Na zachętę poniżej umieszczamy zwiastun.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top