Trylogia Front Mission. Forever Entertainment nie bierze jeńców

Od pewnego czasu wiedzieliśmy, że pierwsza i druga odsłona flagowej serii z wanzerami w roli głównej doczeka się odświeżenia. Nie przypuszczałem jednak, że na Nintendo Direct zostanie zapowiedziana cała trylogia. Trójka jest najbardziej popularna, więc decyzja o stworzeniu remake’u wydaje się oczywista, ale mimo wszystko, to pozytywna niespodzianka. W jedynkę zagramy jeszcze w tym roku, w 2023 zostanie wydany sequel, a ostatnia część będzie musiała jeszcze trochę poczekać.

Trylogia Front Mission: gdzie i kiedy?

Pierwszy odświeżony FM pojawi się w sprzedaży już w listopadzie 2022 i będzie zawierać rodzime napisy. Front Mission 2: Remake został zaplanowany przyszły rok, ale możecie zobaczyć z niego rozgrywkę na materiale poniżej oraz screeny. Warto wspomnieć, że tytuł ten oryginalnie nigdy nie został wydany poza Japonię. Będzie więc okazja, aby zagrać w tę produkcję z oficjalną lokalizacją.

Powrót klasycznej gry RPG! Druga odsłona z serii Front Mission wreszcie dostępna będzie poza Japonią. FRONT MISSION 2: Remake to połączenie dojrzałej fabuły, strategicznej walki turowej i opcji personalizacji Wanzerów. Na Nintendo Switch w 2023!

Po wiecej informacji zapraszam na oficjalną stronę, gdzie znajdziecie więcej informacji o każdej z gier.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top