Ubisoft na Steamie: kolejne tytuły już w styczniu

Gra Ubisoft: The Division 2

Ubisoft zmienił stanowisko co do wydawania swoich gier za pośrednictwem platformy Steam. W listopadzie na platformę Valve trafił Assassin’s Creed: Valhalla, a teraz w styczniu dołączą kolejne dwa tytuły. 5 stycznia dołączy Scott Pilgrim vs. The World, natomiast 12 stycznia moje ukochane Tom Clancy’s The Division 2.

Co Ubisoft doda na Steam?

Scott Pilgrim vs. The World to gra na podstawie komiksu Bryana Lee O’Malley’a, która swoją premierę miała w 2010 roku. Wstyczniu 2021 doczekała się zaktualizowanej edycji Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition. To właśnie ona doczeka się premiery na Steam. Tytuł ten na Open Critic otrzymał ocenę Strong ze średnim wynikiem 78%.

Niewiadomo natomiast, czy The Division 2 pojawi się tylko i wyłącznie w wersji podstawowej, czy także z dodatkiem Warlords of New York. To kontynuacja cenionego looter-shootera, gdzie akcja przenosi się z Nowego Jorku do Waszyngtonu. Niektórzy uważają, że gra jest pod wieloma względami dużo lepsza od swojej poprzedniczki.

Miejmy tylko nadzieję, że w tych przypadkach obecność na Steamie obędzie się bez takich niedociągnięć, jak w przypadku Valhalli, która nie ma osiągnięć i innych cech charakterystycznych dla platformy Valve. Najprawdopodobniej jednak tutaj także konieczne będzie posiadanie zainstalowanej aplikacji Ubisoft Connect.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top