Mortal Shell za darmo w Epic Games Store

Mortal Shell za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Severed Steel też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje Mortal Shell za darmo. Jak to mawiają: za darmo to można co najwyżej w papę dostać!

Mortal Shell

Mortal Shell to bezwzględna i intensywna gra RPG akcji, która przetestuje Twój zdrowy rozsądek i odporność Twojego umysłu w wyniszczonym świecie. Kiedy szczątki ludzkości więdną i gniją, zagorzali wrogowie rozprzestrzeniają się wśród jej gruzów. Są bezlitośni, więc Twoje przetrwanie wymagać będzie najwyższej gotowości, precyzji i instynktu. Namierzaj ukryte sanktuaria pobożnych wyznawców i odkryj swój prawdziwy cel.

Mortal Shell zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 76% na OpenCritic.

Mortal Shell za darmo będzie można odebrać do 29 grudnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top