Warzone 2 – premiera dziś. Można już ją pobierać

Warzone 2

Dziś wielki dzień dla graczy na całym świecie! A przynajmniej dla tych, którzy czekają na nową odsłonę Call of Duty: Warzone 2. Już od wczoraj można pobrać część plików koniecznych do instalacji gry. Natomiast dopiero dziś, 16 listopada od godziny 19 naszego czasu będziemy mogli dołączyć do wirtualnego pola bitwy.

W zależności od platformy do pobrania jest od 20 do 50 GB. To oznacza, że tuż przed premierą będziemy musieli pobrać całą resztę, a według niektórych doniesień gra miała ważyć aż 115GB.
Osoby, które już posiadają Call of Duty: Modern Warfare II nie muszą osobno szukać gry w sklepach swoich platform, gdyż gra jest pobierana jako pakiet do MWII. Natomiast jeżeli chcecie grać tylko w Warzone 2 musicie pobrać launcher Modern Warfare II.

Przy okazji, dla podtrzymania emocji, otrzymaliśmy też pełen akcji i doskonałej muzyki (Lynyrd Skynyrd – Free Bird) zwiastun. Nie wiem, jak Was, ale mnie pozytywnie nastraja do nadchodzącej produkcji. Aż nie mogę się doczekać!

https://youtu.be/WjeTQnDmzzY

Niemniej nie robię sobie nadziei, że jeszcze dziś uda mi się zagrać w Warzone 2. Pomijając ogromną paczkę danych, którą trzeba będzie pobrać, aby można było zagrać, spodziewam się także typowych problemów związanych z premierą głośnej gry. Na pewno chętnych będzie mnóstwo, co mocno obciąży serwery i niewykluczone, że będą problemy z zalogowaniem się do gry. Mimo tego zachowuję odrobinę entuzjazmu i liczę na to, że już niedługo spotkamy się w grze!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top