COD: Warzone — Start Warzone European Summer Series!

Warzone European Summer Series

Nie tylko piłką nożną człowiek żyje. Do wianka sportowych emocji dołącza właśnie Warzone European Summer Series. Jest to turniej związany z Call of Duty: Warzone, w którym europejscy streamerzy zmierzą się o kwotę 60 tysięcy euro! Najlepsi z najlepszych z aż 12 krajów skrzykują ogień, aby wyłonić prawdziwego mistrza.

Rywalizujących podzielono na trzy grupy po cztery zespoły. Pierwsza faza, która wyłoni półfinalistów, odbywać się będzie od 24 do 30 czerwca. Kraj o najlepszych wynikach z każdej grupy (określony na podstawie największej liczby punktów, a następnie największej liczby zabójstw) zakwalifikuje się do półfinałów. Aby nie hamować rosnących emocji, ostatecznie rozstrzygnięcie turnieju, będzie miało miejsce już 1 lipca!

Rozgrywki Warzone European Summer Series będą komentować profesjonalni prowadzący Alan Brice oraz Chris Tunn. Podczas całego wydarzenia zobaczymy też Elz the Witch i Big Zuu, którzy będą pilnować, aby emocje fanów nie opadały nawet na chwilę.

Całe Warzone European Summer Series będzie transmitowane na żywo przez platformę Twitch na oficjalnym kanale Call of Duty. Etapy grupowe odbędą się 24, 25 i 30 czerwca, a finały 1 lipca, codziennie o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Grupa 1 – 24 czerwca
Turcja – (Forpantheon/Encorest)
Włochy – (Moonryde/ItsLomba)
Belgia – (Phyzikk/Thomacky)
Rosja – (Recrent/Ubica)

Grupa 2 – 25 czerwca
Holandia – (Donkaaklijn/furyroberrt)
Austria – (Veylaney/Riirex)
Wielka Brytania (Tommey/FifaKill)
Szkocja(Emz/Orionv7)

Grupa 3 – 30 czerwca
Hiszpania – (FlexZ COD/xaxE)
Szwecja – (Orb/Metalizza)
Francja – (Norby/Chowh1)
Niemcy – (Kayzahr/SplashedCOD)

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top