Wild Arena Survivors – gra mobilna od Ubisoftu miała być spin-offem znanej serii

Wild Arena Survivors

Niecałe dwa tygodnie temu Ubisoft wypuścił zwiastun do Wild Arena Survivors, mobilnej gry Battle Royale. To o tyle nietypowe zagranie, że – jak podaje mobilegamer.biz – o tej grze nie wspominają żadne znaczące kanały społecznościowe firmy. Oficjalne konto na Twitterze obserwuje nieco powyżej 300 osób, a zwiastun też nie może pochwalić się znakomitymi wynikami.

Jest to o tyle nietypowe, że okazuje się, iż Wild Arena Survivors zaczynało jako… Far Cry: Wild Call, spin off jednej z flagowych serii Ubisoftu.

Nad projektem pracował paryski oddział studia. W grze uczestnicy lądują na tropikalnej wyspie pełną przeciwników sterowanych przez innych graczy jak i dzikie zwierzęta kontrolowane przez AI.

Jakiś czas temu projekt został wydany w kilku krajach bez oznaczania marki Far Cry, aby zmierzyć zainteresowanie publiki. Jak się szybko okazało, nie było ono duże. Teraz produkt trafia na rynki na całym świecie, prawdopodobnie aby odzyskać choć część kosztów. Natomiast doświadczenia zebrane przy obsłudze tytułu mogą okazać się istotne w przyszłości.

Przed nami wciąż jeszcze Ubisoft Forward – niewykluczone, że więcej o tej grze usłyszymy w sobotę, 10 września.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top