Hundred Days i premierowy zestaw Realm Royale Reforged za darmo w Epic Games Store

Hundred Days i premierowy zestaw Realm Royale Reforged za darmo w Epic Games Store

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Hundred Days i premierowy zestaw Realm Royale Reforged za darmo w Epic Games Store. Może i znowu dostaniemy pakiet skórek, ale przynajmniej będzie czym zapić traumę.

Hundred Days

Wino – napój, którym raczyli się zarówno greccy herosi, jak i lokalni pijaczkowie. To trunek kojarzący się jednocześnie wyższymi sferami oraz społecznymi nizinami. W Hundred Days to właśnie gracz zadecyduje, jaką grupę docelową wybierze jego winiarnia, by później później przejść cały proces produkcji wina – od hodowania winogron aż po butelkowanie i sprzedaż. Bawiąc uczy, ucząc bawi.

Hundred Days zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z niewielkim, acz ciepłym przyjęciem ze strony krytyków na OpenCritic.

Realm Royale Reforged

Realm Royale Reforged to nic innego, jak przeprojektowany Realm Royale z 2019 roku, czyli w zasadzie samodzielny tryb Battlegrounds z Paladins. W skrócie, kolejny przedstawiciel gatunku Battle Royale w modelu free-2-play. Premiery zestaw zawiera natomiast skórkę zabójcy „Krawędź śmierci”, skórkę kurczaka „Bokserker” i wierzchowca „Nogarda”!

Real Royale Reforged zadebiutowało w 2022 roku, a jego pierowntona wersja z 2019 roku spotkała się z niewielkim, acz ciepłym przyjęciem ze strony krytyków na OpenCritic.

Hundred Days i premierowy zestaw Realm Royale Reforged za darmo będzie można odebrać do 15 września do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top