Wiosenna Wyprzedaż GOG-a – tysiące ofert!

Wiosenna Wyprzedaż GOG-a Spring Sale

I co, pewnie myśleliście, że pieniądze w Waszych portfelach są bezpieczne? Że może w tym miesiącu uda Wam się coś oszczędzić? Nie ma tak dobrze, gdyż rusza Wiosenna Wyprzedaż GOG-a! Kto jak kto, ale oni wiedzą, jak przygotować ofertę: ponad 4500 zniżek sięgających nawet do 90%, rozdawajki i przygotowane paczki gier specjalnie dla nas… No już, już, nie płaczcie, może za miesiąc uda się coś oszczędzić.

Wiosenna Wyprzedaż GOG-a – rozdawajki

Na początek, żeby łatwiej Wam było przełknąć kolejne wydatki, możecie zgarnąć Lorelai, przygodowy horror z wciągającą fabułą, za darmo! Jest jeden haczyk: musicie zdążyć do czwartku do godziny 15. Później nadejdą jeszcze trzy tytuły, które będą do odebrania bez żadnych opłat!

GOG przygotował listę najciekawszych tytułów, które możecie nabyć w niższych cenach w ciągu Wiosennej Wyprzedaży. Oto ona:

Wiosenna wyprzedaż GOG-a – zestawy gier

Tradycyjnie, aby łatwiej było nam się odnaleźć wśród tysięcy promocji, GOG przygotował kilka zestawów tematycznych:

  • Indyki – m.in. Control Ultimate Edition, Scorn, Stardew Valley
  • Powrót do natury – m.in. Strange Holticulture, Wingspan, Botanicula
  • RPG-i – Divinity: Original Sin 2, Disco Elysium, Wiedźmin 3
  • Klasyki – m.in. Heroes of Might and Magic 3: Complete, Settlers 3: Ultimate Collection, Icewind Dale: Enhanced Edition
  • Duet wystarczy do dobrej zabawy – m.in. NORCO, Cuphead: The Delicious Last Course, A Plague Tale: Requiem

Oczywiście to jeszcze nie wszystko! W ofercie znajdziemy także zestaw przygodówek (Armikrog, The Silent Age, Deadlight: Director’s Cut) oraz nieco mniej przyzwoitych tytułów (Alternate DiMansion Diary, Succumate, HuniePop). Te zestawy mogą jednak zostać wyprzedane!

Pamiętajcie, aby z zakupami zdążyć do 3 kwietnia, bo wtedy kończy się Wiosenna Wyprzedaż w GOG-u!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top