Wolfenstein: The New Order za darmo w Epic Games Store

The New Order za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Them’s Fightin’ Herds też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje Wolfenstein: The New Order za darmo w Epic Games Store. Tytuł ten z pewnością warto sprawdzić, bo – nie licząc kilku innych gier – bicie Niemca po kasku nigdy nie było przyjemniejsze!

Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order wskrzesza serię, która zapoczątkowała gatunek gier first-person. Weterani ze studia MachineGames, które słynie z tego, że stawia na fabułę, również tym razem stanęli na wysokości zadania. Wolfenstein zachwyca wielowątkową narracją, wartką akcją, przygodą i walką z perspektywy pierwszej osoby.

Intensywny, kinowy i doskonale renderowany za pomocą silnika Tech firmy id Software Wolfenstein wysyła gracza na osobistą krucjatę po Europie, której celem jest zniszczenie nazistów. Walcz u boku niewielkiej grupy partyzantów, infiltrując pilnie strzeżone obiekty i stawiając czoło zaawansowanym technologicznie legionom nazistów. Przejmij kontrolę nad superbronią, która pozwoliła podbić Ziemię i nie tylko.

Wolfenstein: The New Order zadebiutował w 2014 roku i spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 81% na OpenCritic.

Wolfenstein: The New Order za darmo będzie można odebrać do 21 grudnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top