Wrzesień 2022 w Games with Gold – poznaliśmy rozpiskę

Phil Spencer Activision-Blizzard

Według opublikowanej rozpiski, wrzesień w Games with Gold zapowiada się nad wyraz różnorodnie. Znajdą tu coś dla siebie zarówno fani wartkiej akcji, jak i intelektualiści oraz aspirujący przedsiębiorcy.

Gods Will Fall (XSX/XBO)

Jeżeli nie w smak Wam nowy styl rozgrywki w God of War, to zdecydowanie powinniście się zainteresować Gods Will Fall. Koncepcja jest dosyć podobna, bo również mamy tu do czynienia ze slasherem, w którym pod naszym ostrzem giną kolejni bogowie. Różnica polega na tym, że w przeciwieństwie do hitu Sony, tu historia pisze się sama, oferując każdorazowo nieco inne doświadczenia. Tak, Gods Will Fall to roguelike.

Gods Will Fall zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 65% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 15 września.

Double Kick Heroes (XSX/XBO)

https://youtu.be/FBTLIEVUiA0

Zawsze wiedziałem, że metal to coś więcej niż tylko muzyka. Wiedzieli też o tym twórcy Double Kick Heroes, w którym to właśnie ten gatunek muzyczny staje się ostateczną bronią, pozwalającą na pokonania armii nieumarłych. Rozgrywka łączy w sobie elementy shoot’em upa i gry rytmicznej, a wszystko to w akompaniamencie ciężkich riffów.

Double Kick Heroes zadebiutowało w 2018 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 72% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 września do 15 października.

Thrillville (XSX/XBO/X360)

https://youtu.be/_vSY9O1GS6E

Thrillville to coś więcej niż Rollecoaster Tycoon na konsolach. Budowanie własnego parku rozgrywki, pełnego wyczesanych kolejek górskich to wprawdzie wciąż rdzeń rozgrywki, ale poza nim znalazło się tu miejsce także dla kilku imprezowych trybów rozgrywki, między innymi mini-golfa. Toteż nic nie przeszkodzi Wam, by rozerwać się nieco wraz z przyjaciółmi, kiedy tylko staniecie się królem rollercoasterów.

Thrillville zadebiutowało w 2006 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 71% na Metacritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 15 września.

Portal 2 (XSX/XBO/X360)

To jedna z gier, których przedstawiać absolutnie nie trzeba. Portal 2 jest bowiem produkcją, do której od momentu premiery przyrównuje się niemalże wszystkie trójwymiarowe gry logiczne. Nic dziwnego, bo tytuł ten łączył nie tylko dopracowane i sprytne zagadki z unikalnym pomysłem i świetnym scenariuszem. Jeżeli jednak fenomen gry Valve wciąż jest Wam obcy, to najwyższa pora, by zacząć myśleć portalami.

Portal 2 zadebiutował w 2011 roku i rozkochał w sobie krytyków, osiągając średnią 95% na Metacritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 do 30 września.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top