Valdarog, nowy boss w Broken Ranks

Valdarog w Broken Ranks

Whitemoon Games, studio odpowiedzialne za największe polskie MMO Broken Ranks, konsekwentnie realizuje swoje plany. Tym razem dodano linię questów, która kończy się starciem ze smokiem o imieniu Valdarog. Zmierzyć się z nim będą mogli tylko gracze na 70. poziomie. Za pokonanie smoka można otrzymać cztery legendarne przedmioty.

Valdarog w Broken Ranks

Dodatkowo gracze otrzymają Arenę PvP, ligę turniejów, osiągnięcia PvP oraz liczne poprawki i usprawnienia dla gry.

Lokacja Valdaroga jest już trzecią z kolei instancją bossową, którą z radością udostępniamy naszym graczom. Zapewni przyjemną rozgrywkę osobom na nieco wyższych poziomach postaci niż ostatnio i na pewno wciągnie ich swoim klimatem. W końcu smok w tytule fantasy to obowiązkowy element. A do tego kryje się za nim ciekawa historia… Cieszymy się, że konsekwentnie realizujemy założenia z naszej roadmapy. Aktualizacja zamyka trzeci kwartał, a przed nami – w tym roku – jeszcze jedna instancja, Aqua Regis.

– mówi założyciel studia, Krzysztof Danilewicz.

Studio planuje turnieje PvP zarówno dla graczy preferujących zabawę solo, jak i starcia drużynowe. Rozgrywki będą podzielone na przedziały poziomów postaci. Na początek, aby zaznajomić graczy z systemem turniejowym, Whitemoon Games planuje turnieje poza ligowe.

Bardzo ważnym punktem wrześniowej aktualizacji jest balans profesji PvE, o który tak mocno zabiegali nasi gracze. Z tego względu postanowiliśmy wziąć temat na warsztat o wiele szybciej niż zakładaliśmy. Zmiany będą dotyczyły głównie profesji rycerza i barbarzyńcy. Chcemy, żeby rozgrywka była zrównoważona, a jednocześnie atrakcyjna, bez względu na wybór klasy.

– mówi Danilewicz.

Jeżeli interesuje Was pełna lista zmian wprowadzonych do Broken Ranks, możecie ją znaleźć pod TYM adresem.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top