Zapraszamy na Wielki Turniej Pograne x Tekken 8!

Logo turnieju pograne x tekken

Witam wszystkich Tekkenowych wariatów! Mam nadzieję, że od premiery gry Tekken 8 mocno trenowaliście, macie swoje ulubione postacie oraz techniki walki. Jeśli nie, to macie jeszcze kilka dni na uczenie się kombinacji, gdyż bardzo serdecznie zapraszam na pierwszy oficjalny turniej online, organizowany przez nasz zespół!

Turniej Pograne x Tekken 8!

Już w tę sobotę 2 marca o godzinie 20:00 odbędzie transmisja live z tego wydarzenia. Zabawa będzie odbywała się w formule “best of two”, czyli do dwóch pełnych zwycięstw. Udział może wziąć każdy. Jeśli masz ochotę się zapisać, możesz to zrobić na kilka sposobów.

Zostaw wiadomość, w której podasz swój nick do turnieju oraz jaką postacią zamierzasz grać. Na zapisy czekamy do piątku 1 marca włącznie.

Zostań mistrzem!

Na zwycięzcę czeka nagroda główna, jaką jest statuetka mistrza żelaznej pięści i wieczna chwała wśród społeczności Tekken 8. Pamiętajcie moi drodzy, że liczy się przede wszystkim świetna zabawa, możliwość poznania nowych osób i szerzenie wspólnych pasji 😊. Nawet jeżeli nigdy nie braliście udziału w takiej zabawie, to nic nie szkodzi. Wszyscy jesteście mile widziani i na pewno będziecie mieli co wspominać.


Zapraszamy Was na nasz profil X (dawny Twitter), serwer Discord oraz Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Marcin Ćwiek
Imperator krainy jeży, pasjonat ciężkiej muzyki, gracz i obieżyświat. Cześć! Mam na imię Marcin i uwielbiam grać oraz gotować, podróżować, aktywnie spędzać czas z moją kochaną rodzinką. Za dnia jestem ojcem oraz menadżerem hostelu w centrum Gdańska, w nocy zaś zakładam kocyk i ratuję wirtualne światy 😄 Gram na wszystkim i nie lubię wojen konsolowych!
Scroll to top