Zwiastun filmu Gran Turismo – fani mają na co czekać!

Gran Turismo 7 - pięć nowych samochodów dodanych do gry.

Fani sportów samochodowych, a w szczególności fani serii Gran Turismo od Sony, mają dziś nie lada gratkę. W Internecie pojawił się zwiastun filmu Gran Turismo. Ja tam się na samochodach ani wyścigach nie znam, ale widzę po reakcjach w Internecie, że są powody do radości!

Zwiastun filmu Gran Turismo

Film określany jest mianem produkcji na podstawie prawdziwej historii Janna Mardenborough, nastoletniego gracza Gran Turismo, który chciał zostać prawdziwym kierowcą rajdowym. W jego rolę wciela się Archie Madekwe, a poza nim film może pochwalić się w swojej obsadzie takimi nazwiskami, jak Orlando Bloom (Piraci z Karaibów), David Harbour (Stranger Things), Geri Haliwell Horner (Spice Girls) oraz Djimon Hounsou (Gladiator).

Reżyserem filmu jest Neill Blomkamp (District 9, Elysium). Za scenariusz odpowiadają Jason Hall (American Sniper) i Zach Baylin (King Richard). Film powstaje od 2013 roku, po drodze zmagając się z wieloma problemami produkcyjnymi. Premiera Gran Turismo odbędzie się 11 sierpnia 2023 roku.

Jestem bardzo ciekaw, co wyjdzie z tego projektu. Oparcie produkcji na marce samochodowej w dodatku gamingowej nie jest prostym zadaniem. Już kiedyś próbowano, chociaż Need For Speed ciężko nazwać udanym przedsięwzięciem. Czy w przypadku Gran Turismo będzie inaczej? Pozostaje nam czekać na kolejne materiały lub samą premierę. Trzymam kciuki, ponieważ każdemu eksperymentowi warto dać kredyt zaufania.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top