Zwiastun Godzilla x Kong The New Empire już w sieci! Zapowiada się epickie widowisko

Logo filmu Godzilla x Kong The New Empire

Miłośnicy epickich starć i potężnych potworów mogą mieć powody do zadowolenia. Warner Bros. zaprezentowało właśnie widowiskowy zwiastun “Godzilla x Kong The New Empire”. Produkcja stanowi kontynuację filmu “Godzilla kontra Kong” z 2021 roku i trafi do kin już za kilka miesięcy.

Zwiastun “Godzilla x Kong The New Empire”

Jak zapowiada dystrybutor, potężny Kong i przeraźliwy Godzilla muszą zmierzyć się z gigantycznym, nieodkrytym zagrożeniem, które ukrywa się w naszym świecie. To nowe niebezpieczeństwo zagraża nie tylko istnieniu potworów, ale również całej ludzkości. Film przedstawi historię tych potężnych tytanów – ich genezę, tajemnice związane z Wyspą Czaszki i nie tylko. Widzowie będą mogli również doświadczyć mitycznej bitwy, która doprowadziła do powstania niezwykłych istot i związała je z ludzkością na zawsze. Trzeba przyznać, że “Godzilla x Kong The New Empire” zapowiada się na epickie widowisko.

Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Adam Wingard, który wcześniej nakręcił między innymi “Godzilla vs Kong”. Warto wspomnieć, że poprzednia odsłona w sumie zarobiła około 468 milionów dolarów na całym świecie. Jeżeli zaś chodzi o obsadę kontynuacji, wśród aktorów znajdziemy znane z wcześniejszej produkcji twarze: Rebecca Hall, Brian Tyree Henry i Kaylee Hottle. Ponadto zobaczymy również nowych bohaterów, w których role wcielą się Dan Stevens, Fala Chen oraz Alex Ferns.

Co zapewne jednak najbardziej Was interesuje, to data premiery filmu – informujemy zatem, że produkcja pojawi się na ekranach kin 12 kwietnia 2024 roku. Natomiast oczekiwanie na ten moment, wszystkim zainteresowanym może umilić zapoznanie się ze świeżo udostępnionym zwiastunem!


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Scroll to top