Aktualizacja Railbound Demo – nadchodzą nowe poziomy

Railbound Title Second update

Bardzo podoba mi się, kiedy deweloper rozwija swój tytuł. Studio Afterburn jak na razie udostępniło tylko demo swojej najnowszej produkcji, ale nie spoczęło na laurach. Od momentu oddania tytułu w nasze ręce zdążyli wprowadzić już kilka zmian, które opisywałem jakiś czas temu. W związku z nadchodzącym Steam Next Fest szykuje się kolejna aktualizacja Railbound.

Zmiany w demie Railbound

Brygada z Afterburn na pewno pracowała ciężko, aby wprowadzić kolejne poprawki. Nie wszystko zdradzili od razu, ale między innymi możemy spodziewać się:

  • ulepszonego systemu wyginania torów, który ma ułatwić układanie tras
  • pięciu nowych plansz, z zupełnie nową mechaniką

Railbound SP Levels

O ile osobiście nie miałem problemu z rozkładaniem torów, tak kolejne poziomy są zawsze mile widziane. Szczególnie takie, które przedstawią coś nowego. Co prawda obecne w grze etapy EX-1 do EX-6 zostaną usunięte, ale już dawno je ukończyłem, więc nie będę po nich płakał. Jeśli również chcielibyście mieć je za sobą, czasu jest całkiem sporo. Aktualizacja Railbound nastąpi dopiero 12 czerwca.

Aktualizacja Railbound to nie wszystko

11 czerwca odbędzie się Future Of Play Direct. Oczywiście event znajduje się na naszej liście konferencji, którą możecie zobaczyć pod tym adresem. Nowe dzieło Afterburn też pojawi się na tej prezentacji pod postacią nowego zwiastuna. Po raz kolejny zachęcam do sprawdzenia wersji demonstracyjnej Railbound i oczywiście do obejrzenia całego Future of Play.

Railbound FoP 2022

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top