Backfirewall_ – logiczna gra dla fanów Portala

Backfirewall_ logo

Backfirewall_ od Naraven Games to logiczna produkcja przywodząca na myśl kultowy Portal. Nasze zadanie wydaje się proste, powstrzymać system operacyjny przed wykonaniem aktualizacją.

Aby tego dokonać będziemy rozwiązywać zagadki, polować na bugi, a nawet użyjemy cheatów. Wszystko to aby utrzymać przy życiu obecny OS.

Ostatnio zaprezentowano nowy zwiastun produkcji, pokazujący jak ma wyglądać rozgrywa.

Tytuł wygląda interesująco i pierwsze co przyszło mi do głowy to takie produkcje jak Portal od Valve czy The Stanley Parable. W Backfirewall_ nie zabraknie specyficznego humoru i dużej ilości zagadek. Warto też zwrócić uwagę na dość oryginalną warstwę wizualną przywodzącą na myśl elektronikę z lat 90tych.

Dla wszystkich zainteresowanych, do 4 września na Steam można sprawdzić demo produkcji. Tytuł ma pojawić się jeszcze w tym roku na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 oraz Nintendo Switch.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top