Bloons TD6 za darmo w Epic Games Store

Bloons TD6 za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje Bloons TD6 za darmo w Epic Games Store. Balonik oczekiwań względem świątecznego rozdawnictwa został napompowany tak mocno, że dla wielu prawdopodobnie właśnie boleśnie pękł…

Bloons TD6

https://youtu.be/gFccA9cw7XI

Małpki! To właśnie one są bohaterami szóstej odsłony kultowej już serii Bloons. Nie znacie jej? Cóż, to tylko pokazuje, że za mało czasu spędzaliście na stronach z flashówkami. Niemniej, już śpieszę z wyjaśnieniem. Bloons TD6, podobnie jak jego poprzedniczki, to klasyczny tower defense, choć w żadnym razie nietraktujący się zbytnio poważnie. Cel jest prosty: poustawiać na planszy różne typy małpek w taki sposób, by nie przemknął obok nich ani jeden balonik. Nic skomplikowane, ale – jak to zazwyczaj jest z tytułami z tego gatunku – wciąga jak diabli!

Bloons TD6 zadebiutowało w 2018 roku i nie doczekała się żadnych recenzji krytyków, ale za to bardzo spodobała się użytkownikom serwisu Metacritic.

Bloons TD6 za darmo będzie można odebrać do 16 grudnia do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejna darmowa produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top