Discord Nitro czyha na nasze porftele. Będzie drożej

Discord Nitro

Inflacja, trudno dostępne surowce, ogólny niepokój na świecie, to wszystko wpływa na nieustające podwyżki. Niestety, gracze ponownie są atakowani, więc trzymajcie swoje portfele blisko. Tym razem to Discord wyciąga ręce po nasze ciężko zarobione złotówki. Discord Nitro, czyli płatna wersja aplikacji, wprowadza na świecie zlokalizowany cennik. Dla nas oznacza to wzrost cen i to duży. Przerażająco wręcz duży.

Ile za Discord Nitro?

  • 1 miesiąc Discord Nitro – 47,99 zł (wcześniej 19,99 zł)
  • 21 miesięcy Discord Nitro – 479.99 zł (wcześniej 199,99 zł)
  • 1 miesiąc Discord Basic – 13,99 zł (wcześniej 9,99 zł)
  • 1 miesiąc Wzmocnienia serwera – 23,78 zł (wcześniej 19,29 zł)
  • 12 miesięcy Wzmocnienia serwera – 238,23 zł (wcześniej 192,99 zł)

Tragedia, Nitro podrożało prawie 2.5 krotnie! Nieco mniejsze są podwyżki dla wersji Basic i wzmocnienia serwera, ale to i tak wiadomość, która mocno smuci. Przy czym jeżeli dotychczas opłacaliście abonament jeszcze przed tymi zmianami i macie nadal aktywne Nitro, to cena w przyszłym miesiącu powinna nadal wynosić 19,99 zł. Czy jednak będzie tak dalej nie można przewidzieć, a moja magiczna kula ciągle pokazuje “Spróbuj ponownie później”. Po więcej szczegółów dotyczących różnic pomiędzy Nitro a wersją Basic odsyłam Was do oficjalnego źródła.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top