Bombowe Blast Brigade już niedługo na Waszych monitorach!

Bombowe_Blast_Brigade_już_niedługo_na_Waszych_monitorach

Nowa gra typu run-and-gun już niedługo w Waszych rękach. Ogłoszone przed chwilą Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread przykuwa uwagę pod każdym względem. Gra jest inspirowana złotą erą filmów akcji, w których duży problem rozwiązywało się równie dużą bronią. W produkcji pokierujemy drużyną różnorodnych szpiegów, którzy są jak gwiazdy rodem filmów lat 80.

Czym jest Blast Brigade?

Twórcy nie boją się eksperymentować z rozgrywką Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread. W tejże produkcji mamy uświadczyć nie tylko wybuchowe akcje i angażujące poziomy platformowe, ale też zaawansowaną eksplorację rodem z metroidvanii. Wszystko to dziać się ma na odległej wyspie, na której gracz ma za zadanie uwolnić tubylców spod jarzma tytułowego Dr. Cread’a. Wszystko to dzięki czterem grywalnym postaciom między, którymi grający może się przełączać w każdej chwili. Mechanika ta ma nie być tylko alternatywnym wyglądem gracza. Każdy z dostępnych szpiegów może poszczycić się specjalnymi zdolnościami torującymi drogę do celu.

Jedną z postaci możemy poznać w samym zwiastunie gry. Jeff pełni tam rolę narratora i od razu można odczuć, że wywoływane przez niego wybuchy są równie duże co jego ego. Sam materiał podchodzi do gry z dystansem i wybornie daje do zrozumienia, że w samej produkcji zobaczymy tego więcej.

Gdzie i kiedy?

Blast Brigade ma być dostępna na wszystkich wiodących platformach. Znaczy to tyle, że po produkcję będzie można sięgnąć na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na platformie Steam jeszcze tego roku.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top