Festiwal Polskich Gier — GOG i Razer promują polskie gry na świecie

Dwie duże firmy — GOG i Razer, łączą siły, czego efektem jest Festiwal Polskich Gier. Akcja ma na celu popularyzować polskie gry na całym świecie. W ten sposób gracze mogą nabyć wspaniałe produkcje w niskich cenach, a także otrzymać rabat na peryferia gamingowe.

Od kiedy, do kiedy i dla kogo?

Omawiana inicjatywa rozpoczęła się 3 mają i potrwa do 10 maja, do godziny 15:00. Jeżeli zakupicie dowolną grę z GOG.COM i zapiszecie się na newsletter, to otrzymacie kod rabatowy w wysokości 15% na urządzenia peryferyjne w Razer Store. Lista gier jest naprawdę długa.

GOG i Razer - rabat na akcesoria

Już teraz na GOG.COM można nabyć mnóstwo tytułów polskich twórców, w tym Frostpunk (-66%) od 11bit Studios, The Medium (-20%) od Bloober Team, Ghostrunnera (-50%) od One More Level oraz Dying Light (-70%) od Techlandu w okazyjnych cenach. Na festiwalu nie mogło również zabraknąć serii Sniper Ghost Warrior (do -80%) od CI Games i wielu innych gier.

My śmiało możemy polecić takie produkcje, jak:

  • Anomaly 2
  • Children of Morta
  • Moonlighter
  • Spcecom
  • This War of Mine
  • Paradise Lost
  • Layers of Fear
  • Panzer Dragoon: Remake
  • Kholat
  • Ruiner

To jedynie nasze propozycje, bo cała lista obejmuje aż 202 pozycje. Nie ma co ukrywać, jest w czym wybierać.

GOG i Razer częścią PolandSHIOK

Festiwal Polskich Gier to również element współpracy w ramach wydarzenia PolandSHIOK. Jest to coroczna akcja organizowana przez Ambasadę RP w Singapurze. Całość ma na celu promocję Polski i jej kultury na świecie. Skąd jednak połączenie sił tych dwóch firm? Część osób pewnie wie, że przygoda firmy GOG rozpoczęła się w naszym kraju. Natomiast producent sprzętu dla graczy posiada jedną z głównych siedzib właśnie w Singapurze.

Warto na koniec wspomnieć o kilku zasadach, dotyczących kodów na sprzęt firmy Razer:

* Kody rabatowe 15% na urządzenia peryferyjne Razer będą ważne od 10 maja do 10 czerwca 2021 roku. Zniżka nie dotyczy towarów cyfrowych (Razer Gold Pins, Razer Gift Card), Razer Customs, Gears & Apparel, Razer Systems. Kody obowiązują w wybranych krajach i terytoriach: USA, Kanada, Wielka Brytania, Unia Europejska, Singapur, Hong Kong oraz Australia. Kody rabatowe zostaną wysłane na adres e-mail powiązany z kontem GOG, w ciągu kilku dni od zakończenia wydarzenia. Jedno konto kwalifikuje się do otrzymania jednego kodu rabatowego.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top