Broken Ranks – ostatnia aktualizacja… w tym roku

Key Art od Broken Ranks. Trzy postacie na tle ciemnej ulicy.

Witajcie, gracze największego, polskiego MMO Broken Ranks! Jak doskonale wiecie, twórcy ze studia Whitemoon Games bardzo się starają, abyście mieli co robić! Czeka na Was właśnie ostatnia już w tym roku aktualizacja, która ma dodać instancję bossową Aqua Regis. Ale to nie wszystko, bo szykuje się też kilka nowości, a także reforma systemu PvP!

Nowy boss w Broken Ranks

Broken Rank Aqua Regis - Zanurzony częściowo w wodzie smok spogląda na postać w czerwonej pelerynie wyciągającej w jego stronę miecz

Lokacja Aqua Regis to już czwarta od premiery instancja bossowa, którą oddajemy w ręce naszych graczy. Będzie to ostatnia aktualizacja w roku bieżącym, ale nie zwalniamy tempa, bo przed nami jeszcze mnóstwo pomysłów i planów do zrealizowania. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i życzymy wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym, nowym roku!

– mówi założyciel studia, Krzysztof Danilewicz.

Z nową lokacją związany jest oczywiście quest wprowadzający historię Laboratorium i dawnych eksperymentów, które miały na celu stworzenie ostatecznej broni przeciwko Haligardowi. Aqua Regis przygotowana jest dla graczy około 70. poziomu, a pokonanie bossa daje szansę na zdobycie jednego z czterech nowych legendarnych przedmiotów.

Zmiany w PvP Broken Ranks

Wraz z aktualizacją wprowadzimy również zmiany w dotychczasowym systemie PvP, który teraz będzie bardziej opcjonalny. Zdajemy sobie sprawę, że preferencje co do PvP w tym gatunku zmieniły się na przestrzeni lat, a obecny system nie do końca zdawał egzamin.  Chcemy, żeby każdy znalazł w naszej produkcji coś dla siebie i mógł cieszyć się rozgrywką w jednakowy sposób, niezależnie od stylu gry. Dlatego zdecydowaliśmy się przesunąć część rzeczy z tego kwartału i przekierować większość naszych sił na reformę PvP. Dodaliśmy też związane z nią elementy, które były zaplanowane na dużo późniejszy okres. Wierzymy, że zmiany pozwolą nowym graczom, których nie interesuje PvP,  bez przeszkód cieszyć się spokojną grą, a jednocześnie pozytywnie wpłyną na zaangażowanie miłośników walk.

Reforma PvP wprowadza system frakcji, w obrębie których będą się odbywały rozgrywki sezonowe z rankingami, rangami, codziennymi aktywnościami i nagrodami. Można będzie dołączyć do Unitów, Wolnych bądź Łotrów, ale będzie można też nie wstąpić do żadnej z nich. To, tak samo jak aktywacja trybu pokojowego, sprawi, że gracz będzie niedostępny na wszystkich polach walki z wyjątkiem bialego. Więcej szczegółowych informacji możecie znaleźć na stronie gry.

Event Zimowy

Event zimowy Broken Ranks – cztery ostacie w strojach inspirowanych świętym mikołajem. Ogr z worem prezentów na plecach i wielką pałką z kokardką, zakrwawiony krasnolud z laską cukrową trzymaną niczym broń, elfka z długą rózgą oraz dziko-jeleń w czapce mikołaja i z dzwoneczkiem na rogu.

23.12, czyli w piątek, rozpocznie się Event Zimowy. Gracze będą mieli za zadanie opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu zimowego. W ramach eventu będzie można wypełniać aktywności, zdobywać czapki, a także i gwiazdki, które na koniec można wymienić na paczki prezentów! To świetna okazja, by zdobyć trochę doświadczenia, złota, wejściówek do bossów… Jest co nadrabiać! Wydarzenie potrwa do 2.01.2023 do 10:00.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top