LEGO Builder’s Journey za darmo w Epic Games Store

LEGO Builder's Journey

Mam nadzieję, że udało Wam się zgarnąć poprzednią grę? Jeżeli nie, to już po zabawie. Epic nie ma litości i oferuję następną produkcję. Mowa tutaj o LEGO Builder’s Journey, klimatycznej grze polegającej na układaniu geometrycznych klocków. Ta czasem wymaga podążania za instrukcją… a czasem łamania zasad. Coś, co może się spodobać praktycznie każdemu niezależnie od wieku!

Zwiastun LEGO Builder’s Journey

Eksperymentuj i rozwiązuj niezależne od siebie łamigłówki, jednocześnie zanurzając się w świat klocków LEGO. Fabuła będzie pełna wzlotów i upadków, wyzwań i sukcesów. Tytuł opowiada o tym, kim jesteśmy i kim się stajemy.

Omawiana produkcja zadebiutowała na PC w 2021 roku i spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 77% na OpenCritic.

Tytuł można odebrać do 22 grudnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top