Transmisja CD Projekt RED – Cyberpunk 2077 (Patch 1.5)

Cyberpunk 2077 - PS5 - XSX

Dziś odbyło się wydarzenie związane z grą Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt RED. W końcu wiemy, co się dzieje z tym głośnym projektem. Ilość plotek przekroczyła ostatnio masę krytyczną i chyba dla wszystkich, zarówno fanów, jak i tych mniej przychylnych osób, dobrze się stało, że wiele rzeczy zostało wyjaśnionych. O czym dokładnie mowa? Zaraz wszystkiego się dowiecie.

Wersja na konsole next-gen

Długo nam przyszło czekać na ten upgrade. Przypominam, że premiera gry odbyła się 10 grudnia 2020, a my już jesteśmy w połowie pierwszego kwartału 2022. Nie zmienia to jednak faktu, że PS5 i Xbox Series X nie miały dedykowanej edycji wspominanej produkcji, a jedynie nieco ulepszone warianty ze starych platform. Teraz jednak z patchetm 1.5 sytuacja uległa zmianie. Pokaz to jedno, zaś na ocenę w pewnym sensie “enhanced edition” jeszcze przyjdzie pora. Zobaczcie jednak, jak to wygląda w ruchu.

PlayStation 5

Xbox Series X

Dostępne tryby

Cyberpunk 2077 Patch 1.5 next gen

Patch 1.5 nie tylko dla nowych sprzętów

Problemy z dostępnością PS5 i XSX trwają w najlepsze. Oczywiście, takowe kupić się da, ale ceny nigdy nie wróciły do tych z czasów premiery. Właśnie dlatego wiele osób nadal trzyma się swoich sprzętów, na które oryginalnie był zapowiedziany Cyberpunk 2077. Jakość wersji pozostawiała wiele do życzenia, ale jeżeli wierzyć w najnowsze informacje, ma być lepiej. O jak dużych zmianach mówimy? Wszystko znajdziecie tutaj.

Cyberpunk 2077 Patch 1.5 - zmiany

W końcu, demo Cyberpunk 2077

Zawsze byłem fanem wersji demonstracyjnych, bo te pozwalają sprawdzić, czy komuś w ogóle się dany tytuł spodoba. Argument, że jest Twitch i Youtube do mnie nie przemawia w pełni, gdyż ja na przykład muszę “poczuć grę”. Wiem, że wycinek kodu danej produkcji to nie jest prosta sprawa, tak mamy wiele metod, aby dać ludziom coś przetestować, chociażby wersję trial. Tym bardziej się cieszę, że wiele osób będzie mogło zweryfikować, czy faktycznie warto nabyć grę CD Projekt RED. Demo pojawiło się dla PS5, Xbox Series S i X.

Night City wzywa

Patch 1.5 wkrótce pojawi się na PC, Stadia i konsolach, ale dla PS5 i Xboksie Series X/S jest dostepny już teraz. Zawiera poprawki, DLC i wersje pod obecne konsole. Nie pozostaje nic innego jak sprawdzić i ocenić co dla nas przygotowało studio CD Projekt RED. Nadszedł czas by powrócić lub po raz pierwszy odwiedzić Night City.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top