Kwiecień 2022 w Games with Gold – poznaliśmy rozpiskę

games with gold xbox logo

Po raz kolejny Microsoft rezygnuje z wysokobudżetowych tytułów, więc kwiecień abonentom Xbox Live Gold upłynie pod znakiem indyka. Nie lękajcie się jednak, bo w ofercie Giganta z Redmond znalazło się kilka dość intrygujących produkcji. Są też kiciaki, co plus.

Another Sight (XSX/XBO)


Mamy “Alicję w Krainie Czarów” w domu. Jeżeli obejrzawszy powyższy zwiastun, rzuciliście pod nosem podobne słowa, to w zasadzie trafiliście. W tej stawiającej na narrację platformówce wcielamy się bowiem w młodziutką, blondwłosą Kit, która przypadkowo trafia do fantastycznej wersji wiktoriańskiego Londynu. W odkryciu jego tajemnic pomoże jej z kolei tajemniczy rudy kot, będący przy okazji drugim grywalnym bohaterem. Another Sight zadebiutowało w 2018 roku i spotkało się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 67% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 30 kwietnia.

Hue (XSX/XBO)


Jako mężczyzna, posiadam mocno ograniczoną zdolność postrzegania kolorów, co nie przeszkadza mi jednak w docenianiu takich uroczych gierek jak Hue. W tej ślicznej, dwuwymiarowej platformówce pierwsze skrzypce gra kolor, bo to właśnie na zmienianiu w locie tła otoczenia oparta została większość zagadek środowiskowych. Nie zabrakło też miejsca dla historii – w tym przypadku celem naszej kolorowej podróży będzie próba odnalezienia naszej zaginionej matki. Hue zadebiutowało w 2016 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 79% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 kwietnia do 15 maja.

Outpost Kaloki X (XSX/XBO/X360)


Tytuł każe sądzić, że Outpost Kaloki X to kolejne japońskie dziwadło, będące przy okazji n-tą odsłoną wiekowej już serii. Tymczasem nie dość, że twórcy pochodzą ze Stanów, to w dodatku mamy tutaj do czynienia z zaskakująco przyjemnie prezentującym się tycoonem, w którym obejmiemy rolę nad własną stacją kosmiczną. Gra wciąż pozostaje dość abstrakcyjna, ale w zdecydowanie bardziej zachodni sposób. Outpost Kaloki X zadebiutowało w 2005 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 77% na Metacritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 15 kwietnia.

MX vs. ATV Alive (XSX/XBO/X360)


Twórcy MX vs. ATV Alive powinni dostać kilka solidnych razów na tyłek za zmarnowanie potencjału tej motocrossowej ścigałki. Tytuł ten oferuje naprawdę kapitalny model jazdy, ale zmuszający do grindowania doświadczenia system jazdy skutecznie obniża ilość frajdy, czerpaną z rozgrywki. MX vs. ATV Alive zadebiutowało w 2011 roku i spotkało się z niespecjalnie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 63% na Metacritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 do 30 kwietnia.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top