Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już za dwa tygodnie!

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

Dodatek do gry Cyberpunk 2077, Phantom Liberty, u nas znany także jako Widmo Wolności, okazał się hitem. Niestety, dotychczas można go było kupić tylko w wersji cyfrowej. Na szczęście CDPR zdecydowało się na wydanie pudełkowego zestawu, znanego pod nazwą Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. Premierę zaplanowano na 5 grudnia.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – na PC, XSX i PS5

Oczywiście, Ultimate Edition to nie tylko wydanie pudełkowe. Gra dostępna będzie także w wersji cyfrowej, w której otrzymamy podstawkę i dodatek. Poza nimi w zestawie znajdziemy też komplet przedmiotów z zestawu “Moje nagrody” i zawartość dodatkową. Cyberpunk 2077 w tym wydaniu dostępny będzie z marszu z aktualizacją 2.0. Ultimate Edition będzie dostępna zarówno na PC, jak i PlayStation 5 i Xbox Series X, co będzie pierwszym wydaniem gry na konsole obecnej generacji.

Jak wynika z oficjalnej informacji prasowej, w wydaniu na Xboxa w pudełku znajdzie się gra oraz dodatek. Wersja na PS5 w środku ma grę oraz kod na pobranie dodatku. Wydanie PC ma kod do wykorzystania na platformie GOG, umożliwiający pobranie gry i dodatku.

Akurat niedawno zacząłem rozważać zakup fizycznego wydania gry, choć posiadam już cyfrową wersję podstawki na Xbox Series X. Wszyscy jednak niemal uniwersalnie chwalą Phantom Liberty, więc to tylko kwestia czasu, aż wreszcie sam się skuszę. Pytanie tylko, ile CDPR zażyczy sobie za wydanie ostateczne?


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top