Dead Space Remake – trailer oraz przerażająca cena

dead space

Doczekaliśmy się wreszcie prezentacji gry Dead Space Remake, którego premiera ma nastapić już za kilka miesięcy. Przy okazji zwiastuna, który możecie obejrzeć poniżej, poznaliśmy również cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić za grę w styczniu.

Gameplay z Dead Space Remake

Na Steamie cena wynosi 269.90zł, co jest nawet do przełknięcia nawet pomimo tego, że to nie nowa gra, a remake. Gorzej wygląda to w przypadku PlayStation Store i Xbox Store, gdzie cena produktu sięga już 349.90zł. W przypadku wersji Deluxe cena to odpowiednio 299.90zł na PC i 399.90 na konsolach, więc tu różnica jest jeszcze większa.

Nawet po zaaplikowaniu 10-procentowej obniżki za abonament EA Play lub Game Pass cena straszy. Zwłaszcza mając nieustannie na uwadze fakt, że jest to remake, nie oryginalny tytuł. Jasne, dostosowanie go do obecnych standardów na pewno wymagało całej masy pracy i kosztów, ale czy to wystarczająco usprawiedliwia takie ceny? I dlaczego gracze konsolowi mają zapłacić o ponad 20% więcej za ten sam produkt? Ciekawe, czy sama gra tak podniesie ciśnienie krwi graczom, jak informacja o cenie.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top