Warzone 2.0 i Modern Warfare 2 – razem, a jednak osobno

Warzone 2 Modern Warfare II

Każdy, kto grał w oryginalnego Warzone mógł łatwo zauważyć, jak wiele miejsca na dysku zajmował ten tytuł. Activision już pół roku temu przyznało, że rozmiar gry odstraszał graczy. Jak to się ma na nadchodzące Warzone 2 i Modern Warfare 2, które przecież mają mieć niejako wspólny multiplayer?

Dobra wieści dla tych, którzy czekają na Warzone 2 i MW2

Joe Cecot oraz Geoffrey Smith zdradzili niemieckiemu serwisowi Gamestar pewną informację. Choć tryb multiplayerowy ma być połączony w obu tytułach, gracze nie będą musieli pobierać dwóch gier na dyski. Żeby zagrać w Call of Duty: Warzone 2 wystarczy tylko ten tytuł, bez konieczności pobrania Call of Duty: Modern Warfare 2 i vice versa. Oczywiście, chcąc grać w oba tytuły nadal trzeba będzie mieć je na dysku.

Call of Duty

Nie ma co się jednak łudzić, rozmiar aplikacji prawdopodobnie nadal będzie ogromny.

Przełączanie się między grami ma być proste i szybkie. Podobno prace nad osobnymi instancjami gier były wysoko na liście priorytetów Infinity Ward już od czasów Modern Warfare z 2019.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top