Rising Hell i Slain: Back From Hell za darmo w Epic Games Store

Slain: Back From Hell za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Rising Hell i Slain: Back From Hell za darmo w Epic Games Store. Tim Sweeney chyba przypadkiem otworzył portal do piekieł w siedzibie firmy…

Rising Hell

Tego rogala wypełniono nie słodziuśkim kremem orzechowym, lecz skondensowanym mrokiem z nutką świeżej “złodupności”. Rising Hell powinien przypaść do gustu przede wszystkim fanom metalu, bo ścieżka dźwiękowa przepełniona jest kapitalnymi riffami, wzbogaconymi w dodatku o gotyckie naleciałości. Doznań dopełnia świetny pixel-art oraz dynamiczny, roguelite’owy gameplay.

Rising Hell zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 79% na OpenCritic.

Slain: Back From Hell

Metalowa muzyka zdaje się być całkiem popularną w kontekście pixel-artowych platformówek. Zwłaszcza, jeżeli, tak jak Slain: Back From Hell, siecze się w nich mieczem demoniczny pomiot, gdzieś w piekielnych czeluściach. Na uwagę zasługuje przede wszystkim świetna oprawa audiowizualna, dopełniająca dość przyjemny, choć raczej wymagający gameplay, przywodzący na myśl stare odsłony Castlevanii.

Slain: Back From Hell zadebiutowało w 2016 roku i spotkało się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 63 na OpenCritic.

Rising Hell i Slain: Back From Hell za darmo będzie można odebrać do 13 października do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top