Disc Ninja już w sierpniu! Nowa gra weteranów VR

Disc Ninja już w sierpniu

Disc Ninja to nowa produkcja, która przeniesie zmagania disc golfa na elektroniczny grunt. Nowa produkcja Polskiego Immersion Games ponownie postawi na VR, ale tym razem twórcy skupią się na sportowych doświadczeniach. Disc Ninja nie będzie zwykłym symulatorem. Gra zabierze grającego do zróżnicowanego okresu feudalnej Japonii.

Disc golf jak nazwa wskakuje leży blisko zwykłego golfa. Wygrywa gracz, który w najmniejszej ilości rzutów trafi do oddalonego celu. Każda droga do takiego dołka jest urozmaicona różnymi przeszkodami. Twórcy obiecują odwzorowany w najmniejszych detalach model rzutu dyskiem. Do tego dzięki niepowtarzalnym realiom feudalnej Japonii gra będzie wiecznie świeża i angażująca wizualnie.

Nadchodząca rozgrywka w Disc Ninja

Immersion Games obiecuje, że w ich tytule gracze będą mogli pielęgnować swoje umiejętności w pojedynkę, aby następnie zyskać miano mistrza w rozgrywkach online. Takie mecze mają obsługiwać czterech niezależnych graczy. Jest też gdzie trenować, bo Disc Ninja ma zaoferować 15 różnorodnych map pękających w szwach od sekretów. Zebranie ich odblokowuje liczne elementy kosmetyczne, ale też pozwoli poznać skróty, aby zdominować przeciwników. Jak myślicie, czy tytuł ten będzie w stanie Was zainteresować?

Premiera gry w sklepie Oculus Quest Store odbędzie się 5 sierpnia 2021 roku, aby w nią zagrać, niezbędny jest headset Oculus Quest lub Oculus Quest 2.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top