Premiera Banners of Ruin na PC i Nintendo Switch!

Premiera Banners of Ruin na PC i Nintendo Switch

Banners of Ruin to kolejna gra, która w pełni wykorzystała potencjał wczesnego dostępu platformy Steam. Grę można było nabyć rok przed jej premierą i wspomagać twórców swoimi opiniami. Wszystko to bez wątpienia złożyło się na całokształt produktu, w który będziemy mogli zagrać już 29 lipca 2021 r.

Produkcja zabiera gracza do mrocznego świata antropomorficznych zwierząt, gdzie dwustronny konflikt szarga królestwo. Gracz, korzystając z szeregu bohaterów o gamie różnorodnych zdolności, wskoczy w sam środek konfliktu. Tworząc drużynę składającą się z aż sześciu postaci przechyl szalę zwycięstwa. Gra jest taktycznym RPG, w którym o losie decydują karty. To na nich kryją się akcje i umiejętności. Zbudowanie dobrej talii kart jest kluczem do sukcesu .

Banners of Ruin ukaże się na GOG-u, Epic Games Store, oraz na Nintendo Switch 29 lipca.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top