Disco Elysium nareszcie po polsku

Disco Elysium nareszcie po polsku

Polski dystrybutor Koch Media Poland ma zaszczyt ujawnić wreszcie jedną z najgorzej skrywanych tajemnic branży gier tego roku. Już niedługo tytuł doczeka się polskiej lokalizacji kinowej.

Disco Elysium – The Final Cut to usprawniona wersja wielokrotnie nagradzanej gry RPG z otwartym światem i niezmierzonymi możliwościami wyborów oraz ponoszenia ich konsekwencji. Oryginalna izometryczna produkcja, która kładzie nacisk na aspekt narracyjny. W Disco Elysium wcielamy się w policjanta zajmującego się sprawą, która może dać mu szansę na wyjście z dołka. Gracze odkryją teraz nowe obszary, spotkają jeszcze więcej niezapomnianych obywateli, a także pozostawią ślad na świecie w wyniku swoich działań, a wszystko to dzięki ulepszeniom rozgrywki dodanym w ramach The Final Cut.

Disco Elysium – The Final Cut ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One (oraz PlayStation 5 i Xbox Series X dzięki darmowym aktualizacjom) z polskimi napisami w bogatym wydaniu pudełkowym już 9 grudnia 2021 r. Premiera na Nintendo Switch została zaplanowana na 2022 rok.

Disco Elysium - wydanie pudełkowe

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.
Scroll to top