Dubbing do God of War Ragnarok już jest… na PS5.

God of War i dubbing

Pamiętacie tę aferę z zeszłego tygodnia, w której okazało się, że fizyczne wydania God of War: Ragnarok ma jedną wadę, którą jest nieobecny polski dubbing? Sony się tym zajęło! No, do pewnego stopnia.

Można już pobrać patch 2.01, który zawiera polski dubbing najnowszej historii Kratosa. Aktualizacja waży trochę powyżej 2GB. Natomiast działa ona tylko dla użytkowników PlayStation 5. Gracze korzystający z konsoli poprzedniej generacji muszą poczekać jeszcze kilka dni na patch 2.02.

Dubbing w patchu, a reakcja graczy

Jestem pewny, że istnieją dobre powody, dla których posiadacze starszych konsol muszą czekać trochę dłużej na odpowiedni patch z dubbingiem. Niestety, Sony ich nie podało, co nie uszło uwadze graczy. Pod oficjalnym wpisem możemy znaleźć głosy niezadowolenia i oskarżenia o dzielenie graczy na lepszych i gorszych. Dodatkowo oliwy do ognia dolewa brak przeprosin ze strony japońskiej firmy, co według niektórych komentujących należało się graczom dotkniętym problemem.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top