[AKTUALIZACJA] Kiedy Next Gen Update do Wiedźmina 3?

Uśmiechnięty i dający kciuka w górę Geralt z Rivii

Uwaga, uwaga, ta wiadomość jest tak świeża, że jeszcze idzie się oparzyć! Oficjalny profil gier CD PROJEKT RED z serii Wiedźmin właśnie opublikował wiadomość, na którą wielu z Was od dawna czekało! Wiemy, kiedy pojawi się Next Gen Update do Wiedźmina 3!

Tak jest, moi drodzy, już 14 grudnia, czyli równo za miesiąc Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma aktualizację dla konsol obecnej generacji! Co więcej, aktualizacja ta jest darmowa dla każdego, kto już posiada ten tytuł. Choć premiera Cyberpunk 2077 nieco nadszarpnęła opinię polskiego studia, CDPR nadal wie, jak zyskać sobie sympatię fanów. Wiele większych studiów mogłoby się od nich uczyć.

Next Gen Update do Wiedźmina 3 – więcej informacji już wkrótce

Next Gen Update do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Już 14 grudnia.

W najbliższym tygodniu na kanale Twitch CDPR pojawią się bardziej szczegółowe informacje, włączając w to pokaz rozgrywki zaktualizowanego Wiedźmina.

[AKTUALIZACJA 16.11.2022]

Radek Grabowski, Global PR Director w CDPR na swoim profilu na Twitterze opublikował oświadczenie, które zawiera garść informacji na temat nadchodzącego patcha.

Zapowiedziana aktualizacja ma zawierać między innymi usprawnienia wizualne i poprawki techniczne. Znajdziemy tam także ulepszenia mające poprawić działanie Wiedźmina 3 na konsolach najnowszej generacji i nowszych komputerach. Wśród nich mają być takie bajery jak Ray Tracing, gra ma wczytywać się o wiele szybciej na konsolach, a także wprowadzono masę modyfikacji poprawiająca ogólne działanie.

Ponadto gra ma otrzymać zawartość inspirowaną Netflixowym serialem Wiedźmin.

Next-genowa (czy raczej current-genowa) wersja gry będzie sprzedawana pod nazwą Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition. Początkowo jej zakup będzie możliwy cyfrowo na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Edycja Kompletna zawiera podstawową grę oraz wszystkie dotychczasowe darmowe DLC. To znaczy, że cenione Serce z Kamienia i Krew i Wino także znajdziemy w pakiecie. Next Gen Update do Wiedźmina będzie darmowy dla wszystkich, którzy już posiadają grę w wersji na PS4, Xbox One i PC.

W planach jest również nowe wydanie pudełkowe, natomiast nie ujawniono jeszcze dokładnej daty.

Dodatkowo gracze na PS4, Xbox One i Nintendo Switch także otrzymają aktualizację. Będzie ona zawierać liczne poprawki i usprawnienia do działania gry, a w tym także treści inspirowane serialem z Netflixa. Bliższą datę mamy poznać już wkrótce.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top