Dwudziestolecie studia CD PROJEKT RED

dwudziestolecie studia CD PROJEKT RED

1 lipca 2022 to dzień, w którym gracze na całym świecie mogą świętować dwudziestolecie studia CD PROJEKT RED! To właśnie wtedy rozpoczęły się prace nad pierwszą częścią Wiedźmina.

Tytuły z serii o przygodach wiedźmina Geralta sprzedały się w ponad 65 milionach egzemplarzy. Niedawno zapowiedziano także prace nad kolejną częścią. Najnowszym tytułem wydanym przez studio jest Cyberpunk 2077, który już we wrześniu doczeka się serialu anime na Netfliksie we wrześniu 2022 roku.

Adam Badowski, członek zarządu, tak podsumował dwudziestolecie studia CD PROJEKT RED:

Kiedy założyliśmy CD PROJEKT RED nie wiedzieliśmy, co można, a czego nie można zrobić w przemyśle gier wideo. Od początku byliśmy buntownikami i wszystkiego musieliśmy nauczyć się sami. To dało nam wolność tworzenia gier na nasz sposób, z wyjątkowym i osobistym podejściem, które tworzy oś naszego DNA – co, jak można zobaczyć, wpłynęło na nasze gry. Te ostatnie dwadzieścia lat było ekscytujące i owocne w sposób, którego nikt nie przewidział, i jesteśmy niesamowicie dumni z naszych osiągnięć i tego, że wciąż możemy liczyć na wsparcie społeczności. To coś, co szczególnie nas cieszy i właśnie z takim pozytywnym nastawieniem i optymizmem wkraczamy w dwudziesty pierwszy rok działalności i nawet dalej.

CD PROJEKT RED od początku mialo dobre i bliskie stosunki ze społecznością fanów. To dzięki temu znajduje się teraz tu, gdzie jest. Zapowiedziane obchody dwudziestolecia studia CD PROJEKT RED to okazja na uczczenie tej okazji wraz z fanami.

Studio uruchomiło swoją stronę z okazji dwudziestej rocznicy. Zachęcają członków społeczności do dzielenia się wspomnieniami związanymi z CDPR poprzez zdjęcia, screenshoty, własną sztukę. Gracze mogą wrzucać swoje wspomnienia w Urodzinową Galerię, aby dzielić się tymi momentami z towarzyszami z całego świata.

Przez następne kilka miesięcy na stronie można będzie znaleźć także regularne streamy z tytułów CD PROJEKT RED, gdzie członkowie studia zabiorą widzów w podróż pełną wspomnień w każdą środę, zaczynając od 6 lipca. Można będzie poznać mnóstwo ciekawostek, brać udział w wyzwaniach, a także wygrywać nagrody.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top