Dying Light 2: Patch 1.3.0 – Nowa Gra+, poprawki i wiele więcej!

Dying Light 2 1.3.0

Po nieco ponad dwóch miesiącach od premiery firma Techland wypuściła nową aktualizację do swojej ostatniej gry, Dying Light 2. Oprócz klasycznego zestawu poprawek i eliminacji błędów dodaną całkiem sporą nową zawartość, która ma zachęcić graczy do powrotu. Wisienką na torcie jest dodanie trybu New Game+, który nie tylko sprawi, że kolejne przejście kampanii nabierze sensu, ale również dostarczy nieco innych wrażeń.

Czas wrócić do Villedor

Jednym z poważniejszych zarzutów względem Dying Light 2 był brak opcji Nowej Gry. Jeżeli ktoś chciał sprawdzić, co się wydarzy, gdy podejmie się inne decyzje, to musiał rozpoczynać zabawę całkowicie od zera. Nie było to najlepsze z możliwych rozwiązań, stąd też dość szybko otrzymaliśmy komunikat od dewelopera, że odpowiednia funkcjonalność zostanie w przyszłości dodana. Na szczęście, nie trzeba już czekać, bo New Game+ jest już dostępne.

Oprócz możliwości przejścia całości na nowo ze zdobytym wcześniej inwentarzem, na graczy będą czekały świeże wyzwania, przeciwnicy, którzy teraz będą zachowywać się inaczej, wcześniej niespotykane przedmioty, legendarne łupy i wiele więcej. Dodatkowo nasi oponenci będą levelowali razem z nami, więc tak naprawdę każdy pojedynek może okazać się wyzwaniem. Zmusi to graczy do planowania i kombinowania, a niżeli zwykłego atakowania maczetą na oślep.

Lista najważniejszych zmian

  • Dodanie Nowe Gry+
  • Wyeliminowanie wielu błędów w trybie Co-op
  • Usprawnienie działania trybu Co-op
  • Zupełnie nowy quest – Mutated Infected
  • Osłabienie przeciwników z łukami
  • Dodanie suwaka FOV na PS5 i XSX

Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.
Scroll to top