Evoland: Legendary Edition i Fallout 3: Game of the Year Edition za darmo w Epic Games Store

Fallout 3 za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Evoland: Legendary Edition i Fallout 3: Game of the Year Edition za darmo w Epic Games Store. Mam zatem nadzieję, że lubicie, kiedy klasyka miesza się z nowoczesnością. Względną.

Evoland: Legendary Edition

Historia gier w pigułce, a przynajmniej jeden z jej rozdziałów – tak oto można w skrócie opisać Evoland: Legendary Edition. To tytuł o nad wyraz ciekawej koncepcji, bo oferujący graczom podróż w czasie i ponowne przeżycie ewolucji gier od monochromatycznych jRPG-ów do trójwymiarowych gier akcji. Co ciekawe, Evoland: Legendary Edition zawiera zarówno oryginalne Evoland z 2013 roku, jak i jego sequel – Evoland 2: A Slight Case of Spacetime Continuum Disorder.

Evoland: Legendary Edition zadebiutowało w 2019 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 74% na OpenCritic.

Fallout 3: Game of the Year Edition

Prześmiewczo określany “postnuklearnym Oblivionem” Fallout 3 to bez dwóch zdań kontrowersyjna odsłona uznanej serii. Nowi twórcy zerwali z klasyczną formułą rozgrywki, przenosząc markę do pełnego trójwymiaru i zdecydowanie mocniej stawiając na akcję. Choć zmiany wielu starym fanom nie przypadły do gustu, to nie da się ukryć, że Fallout 3 stał się olbrzymim sukcesem, po raz kolejny ujmując graczy i krytyków swoim światem. Edycja Game of the Year poza podstawową wersją gry zawiera ponadto wszystkie rozszerzenia: Operacja Anchorage, Dzióra, Broken Steel, Point Lookout i Mothership Zeta.

Fallout 3 zadebiutował w 2008 roku i rozkochał w sobie krytyków, osiągając średnią 91% na Metacritic.

Evoland: Legendary Edition i Fallout 3: Game of the Year Edition za darmo będzie można odebrać do 27 października do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top